Rozdzielnica budowlana co to takiego i do czego służy?

Prace wykonywane na terenie budowy wymagają zasilania terenu w energię elektryczną. Każdy teren budowy oraz specyfika wznoszonego obiektu są inne, o tyle zasilanie w energię elektryczną plac budowy pozostaje bez zmian i sprowadza się do zaopatrzenie plac budowy w rozdzielnice budowlaną.

Czym są rozdzielnice budowlane?

Rozdzielnica budowlana zwane także erbetkami to rodzaj rozdzielnic, które mogą funkcjonować w otwartej przestrzeni. Dzięki takiej rozdzielnicy plac budowy zasilany jest zasilenie placu budowy oraz urządzeń tam znajdujących się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz w energię elektryczną. Najważniejszymi cechami rozdzielnic jest ich wszechstronność, wysoki poziom bezpieczeństwa, duża funkcjonalność oraz mobilność.

Sklep z artykułami elektrycznymi

Asortyment sklepu elektryczny.pl jest bardzo zróżnicowany. Znajdziemy w nim elementy elektryczne, które pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów, między innymi osprzęt elektroinstalacyjny, automaty schodowe oraz rozdzielnice natynkowe i podtynkowe. Sklep elektryczny.pl posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.